Obsession MuOnline Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DS,BC

+2
chirmis
Monstrs
6 posters

Go down

DS,BC Empty DS,BC

Post  Monstrs Mon Aug 23, 2010 7:12 pm

varbūt DS arī varētu kādu reward ielikt lai cilvēki uz to arī ietu un tiktu izmantots vairāk tas ko MU spēj sniegt, lai nebūtu visu laiku trula kačāšanās vien! Smile

par BC varbūt nevis vienu soul, bet to pašu kkādu box rewardā un no kura krīt piemēram exc ringi un pendanti! Smile tā lai vismaz kkas būtu Smile jo dēļ 1 s jau ar jēga nav tur iet Razz

Ceru ka mans ieteikums noderēs administrācijai! Smile
Monstrs
Monstrs

Posts : 48
Join date : 2010-08-16
Age : 33
Location : Latvia, Riga

Back to top Go down

DS,BC Empty Re: DS,BC

Post  chirmis Tue Aug 24, 2010 1:59 am

ja monstram taisniba.
un velviens priekshlikums iznemt no webshopa fenrirus kundumus ,jewelus, un labakos set venom utt laij serverim ir jega jo es te skatos visi noobi saperk setus +all
un tad blato ka nazi ..
un citiem vienkrahi tas apnik un aiziet prom no serv ..

UN TAD Vell kas Tas GM,s ir jamet ara jo vinsh runa tikaij rus bet spele ir ari cilveki kas saprot tikaij lv vaij eng... a vinam tas neintirise es piemeram neju uz qwestiem jo es nesaprotu rus lasit Sad

chirmis

Posts : 30
Join date : 2010-08-17

Back to top Go down

DS,BC Empty Re: DS,BC

Post  Admin Tue Aug 24, 2010 3:10 am

tiks nemts vera Smile
Admin
Admin
Admin

Posts : 64
Join date : 2010-08-16

https://obsessionmu.forumotion.com

Back to top Go down

DS,BC Empty Re: DS,BC

Post  fanzoo Thu Aug 26, 2010 4:49 pm

katra zina man liekas ka visi grib pateikt vienu..te nau reali ko darit..CS nenotiek BC un DS reward vnk smiekligs un vel nezinu kas krit CC iespejam chaos,piekritu tam ka varetu ielikt exe rings un pandants BC questa.kr4 domaju ka japieversh lielaka uzmaniba eventiem. savadak vienigais ko te var darit ir ka4aties un sist citus pleyerus Smile

fanzoo

Posts : 4
Join date : 2010-08-26

Back to top Go down

DS,BC Empty Re: DS,BC

Post  MosQuito Thu Aug 26, 2010 6:32 pm

Piekritu Fanzoo , bet ari kacaties un sist citus players ari atri apniks. Tapec Adminam vaig salabot visus Eventus , GameOver nonemt no GM statusa , jo nezin Latviesu un Anglu valodu un pienemt kadu citu kurs zin Krievu , Anglu un Latviesu valodu , lai riko norm eventu un ir kaut cik online , to vinu esmu redzejis tikai 1 reizi , nedelas laika Very Happy Adminam vaig rikot kaut kadus eventus uz resetiem , lai butu stimuls kacaties...
Karoce Adminam ir kartigi jaseko foruma ko iesaka un jaupgrade savs serveris. Tada sajuta itka vinam pilniba po , serveris ir un viss , a ka tur iet po.

MosQuito

Posts : 8
Join date : 2010-08-23

Back to top Go down

DS,BC Empty Re: DS,BC

Post  Monstrs Fri Aug 27, 2010 12:23 am

mjā, man arī sāk likties ka serveris ir uztaisīts un pārējais ir dziļi PO, tie paši post netiek lasīti no adminu puses... vsp veicas ja ir uz kādu post reply no admin puses un reāli jau nedēļu admins nav atbildējis uz privāto msg (var jau būt ka viņš nemaz nez kur tādas apskatīt var) Very Happy
Monstrs
Monstrs

Posts : 48
Join date : 2010-08-16
Age : 33
Location : Latvia, Riga

Back to top Go down

DS,BC Empty Re: DS,BC

Post  MosQuito Fri Aug 27, 2010 4:41 am

Ne , tev nav taisniba , kur pastities vins zin , jo man ir 2 reizes atbildejis Very Happy

MosQuito

Posts : 8
Join date : 2010-08-23

Back to top Go down

DS,BC Empty Re: DS,BC

Post  iAzun Fri Aug 27, 2010 5:13 pm

Я хз че вы там пишите но луще пишите про новые споты а то самый крутой спот алфа хрусты ето ппц))

iAzun

Posts : 6
Join date : 2010-08-25

Back to top Go down

DS,BC Empty Re: DS,BC

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum